HydroVital – Krem pod oczy

Lekki krem pod oczy zapewnia długotrwałe uczucie odprężenia, zmniejsza podatność na powstawanie zmarszczek mimicznych oraz zapewnia głębokie nawilżenie, regularne stosowanie kremu przez 2 tygodnie wzmacnia i wygładza delikatny naskórek okolic oczu, daje uczucie odprężenia, zmniejsza podatność na powstanie cieni pod oczami.

apn1

apn3

Wiem jak ważne jest dbanie o okolice oczu dla kobiet , zmarszczki i luźna powieka górna , ale ja znalazłam rozwiązanie naprawdę fajny Krem pod oczy delikatny kremowy , szybko się wchłania stosowałam go jak zaleca producent przez 2 tyg i szczerze mówiąc efekty mnie zachwyciły . Skóra w okolicach oczu zrobiła się bardziej napięta , ale nie ściągła się niczym podklejona :P co dla mnie było by niekomfortowe . Osobiście krem stosuję z wielką przyjemnością ma bardzo delikatny przyjemny zapach , skóra po jego stosowaniu jest dotleniona i delikatna , ale jednocześnie widocznie napięta, worki pod oczami bardzo się zmniejszyły co mnie bardzo cieszy , gdyż nie ma widocznego na pierwszy rzut oka zmęczenia na twarzy.

Pojemniczek z kremem jest bardzo poręczny ma pojemność 15 ml jedno naciśnięcie dozuje idealną ilość kremu na posmarowanie obu okolic oczu , dla tego krem jest bardzo wydajny i to właśnie lubię jakość i wydajność w jednym :D