L’AVIVAGE 2w1 dwuskładnikowy , antystatyczny, zmiękczający, perfumowany. Uwielbiam cudownie pachnące i miękkie pranie takie , które otula z przyjemnością skórę i zapachem wprowadza w doskonały nastrój . Ten właśnie płyn do płukania taki jest nie dość, że cudownie  pachnie to pranie po jego użyciu jest mięciutkie, łatwiej się prasuje i nie elektryzuje się takie pranko lubi każdy nawet najbardziej wymagający  członek rodziny :)

img_20170311_131859

4 x więcej perfum, 6 x bardziej skoncentrowane.
Linia sensitive przygotowana z myślą o skórze wrażliwej, unikalne mieszanki zapachowe – kwiaty, egzotyczne przyprawy, perfumy, świeże zapachy.

 

 

 

Zapach utrzymuje się naprawdę długo , a po jego powieszeniu pachnie całe mieszkanie niczym najlepsza perfumeria :) Butelka jest atrakcyjna dla oka i wygodna do trzymania dzięki zwężeniu ku górze już nie raz zdarzyło  się, że butla z płynem wyjechała mi z mokrej ręki, ale ta na szczęście nie.  Zapewne ciekawi Was skład płynu do płukania bo ja zawsze go sprawdzam więc wrzucam etykietę by się z nim zapoznać :)

AVI_11_2015_TA0265 lila fashion.indd

Cena może malutka nie jest bo 19,90 za 750 ml, ale jest dobra wiadomość bo po zarejestrowaniu do sklepy 23% zniżka więc na pewno warto wydać te pare groszy więcej za  6 x bardziej skoncentrowany  i 4x bardziej perfumowany płyn do płukania . 

Oferta zapachowa jest obłetna za pewne każdy znajdzie coś dla siebie :) Zapraszam na stronę sklepu DEDRA ja już planuję kolejny fajny zapach :D