Skoncentrowany środek do czyszczenia piekarnika i grilla.

Fat and food destructor rozpuszcza tłuszcz i usuwa zaschnięte resztki jedzenia. Doskonale radzi sobie z przypalonym brudem.

img_20170311_132526

OVENGRIL do piekarnika i grilla  to pomocnik każdej perfekcyjnej i tych mniej perfekcyjnych pań domu :D Ja osobiście nie lubię szorować przypalonego piekarnika, czy garnka tak, tak zdarza mi się coś przypalić i później moczenie , szorowanie, likwiadacja strat ;) Do każdego środka podchodzę sceptycznie, ale daje im szansę . OVENGRIL to bardzo silny środek  do którego warto założyć rękawiczki chroniące dłonie , spryskać przypaloną powierzchnię i zostawić na góra 15-20 min zaraz po spryskaniu widać jego działanie wchodzi w reakcję z brudą powierznią i zaczyna swoje cuda :) Po tym czasie wystarczy wyczyścić gąbką  cały brud i gotowe powiem Wam, że daje nawet radę ze starszą przypalenizną, ale jest naprawdę żrący i warto się zaopatrzyć w zestaw rękawic.

Na pewno warto mieć go w swoim domu , bo nie wiadomo kiedy  może się przydać, a teraz jest na to większa szansa gdyż po rejestracji jest 23% zniżka